Od 8. června trávila kvarta celý týden v Masarykově táboře na Sázavě. Kromě různých aktivit a her jsme zvládli vodácký „minikurz" na Sázavě, absolvovali jsme prohlídku kácovského pivovaru, navštívili hrad Český Šternberk, ale hlavně jsme byli spolu. Byla to skvělá, i když trochu vlhká škola v přírodě :-)

[Galerie]