Projekt Implementace dlouhodobého záměru – moderní a kreativní školy ve Středočeském kraji

Projekt Implementační dlouhodobý záměr Středočeského kraje (IDZ) cílí na vzdělávání učitelů středních škol ve Středočeském kraji. V rámci projektu uspořádáme pro středoškolské učitele řadu setkání. Na setkáních nabídneme vzdělávací aktivity, připravenou aktivitu do výuky, příklady dobré praxe, prostor pro vzájemné kolegyální sdílení zkušeností, příjemně strávené chvíle nad kávou, …

Nadcházející setkání

Workshop pro pedagogy SŠ

Téma: Jak na polytechniku v nové informatice a další vychytávky

Koná se: středa 10. 4. 2024 9.00–13.00

(včetně přestávek na lahodnou kávu a občerstvení)
Místo setkání: Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, příspěvková organizace, Královická 668/23, Brandýs nad Labem, 250 01 Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Na workshop se prosím registrujte přes registrační formulář.

Učíte již podle nového RVP nebo Vás to teprve čeká? Zajímají Vás novinky z praxe a zkušenosti, jak si s tématy poradily jiné školy nebo jak na novou výuku reagují žáci?
Máte 3D tiskárnu, vyřezávací plotr, vyšívací stroj nebo další šikovné zařízení? Pojďme si společně vyzkoušet, jak na ně.
Uvítáte dobré nápady, přípravy do hodin, užitečné pomůcky?

Přijďte na workshop, na učitele informatiky a koordinátory ICT – ale i ostatní učitelé jsou vítáni a přijdou si na své. V bezpečném prostředí kolegiální podpory a sdílení příkladů dobré praxe se zaměříme na náplň a formy výuky informatiky především na gymnáziích.
Cílem je nabídnout účastníkům vhodné náměty a aktivity, přímo použitelné ve výuce. Předpokládá se aktivní spoluúčast a následná diskuze.

Téma je vhodné především pro učitele informatiky a koordinátory ICT

Lektoři
Ing. Eva Kospachová
Eva Kospachová ml.
David Pacák (junior lektor)

Těšíme se na Vás.